SKU(재고 관리 코드): ME627S-725-50 UPC: 886895343268
(75% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Marni, Unisex Sunglasses, ME627S-725-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
ME627S-725-50
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Blonde Havana
Detailed lens color
Blue
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm