SKU(재고 관리 코드): RNB3051-G-XGW-51 UPC: 716736697840
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3051-G-XGW-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB3051-G-XGW-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm