SKU(재고 관리 코드): MJO2108-25D UPC: 603429054311
(56% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Maui Jim, Unisex Opticals, MJO2108-25D
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MJO2108-25D
Brand Name
Maui Jim
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm