SKU(재고 관리 코드): OO-9244-924442-56 UPC: 888392411617
(40% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 138.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Oakley, Holbrook, Unisex Sunglasses, OO-9244-924442-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OO-9244-924442-56
Brand Name
Oakley
Collection
Holbrook
Features
Arm length
138.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Orange Polarized
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Orange
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm