SKU(재고 관리 코드): SP0022-26C-55 UPC: 889214225139
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, SP0022-26C-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP0022-26C-55
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Clear Smoke
Detailed lens color
Grey Green Mirror
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm