SKU(재고 관리 코드): RNB1029-G-S-JBW-52 UPC: 716736178042
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1029-G-S-JBW-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB1029-G-S-JBW-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Green Shaded
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens width
52.0 mm