SKU(재고 관리 코드): RNB6005-S-VK6-57 UPC: 197737030490
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB6005-S-VK6-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB6005-S-VK6-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
57.0 mm