SKU(재고 관리 코드): SJV567-560BLA UPC: 751286383959
List Price: S/. 645.00 PEN
할인가 S/. 186.00 PEN
(71% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
John Varvatos, Men's Sunglasses, SJV567-560BLA
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SJV567-560BLA
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm