SKU(재고 관리 코드): SAFARI65-N-2M2-62 UPC: 716736794037
List Price: K 1,009.00 PGK
할인가 K 189.00 PGK
(81% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Carrera, Unisex Sunglasses, SAFARI65-N-2M2-62
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SAFARI65-N-2M2-62
Brand Name
Carrera
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Black Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
62.0 mm