SKU(재고 관리 코드): HC6216U-5120-51 UPC: 725125396363
List Price: K 924.00 PGK
할인가 K 165.00 PGK
(82% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Coach, Fashion, Women's Opticals, HC6216U-5120-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
HC6216U-5120-51
Brand Name
Coach
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Dark Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm