List Price: K 749.00 PGK
(65% Off)
๋ฐฐ์†ก๋ฃŒ๋Š” ๊ฒฐ์ œ ์‹œ ๊ณ„์‚ฐ๋ฉ๋‹ˆ๋‹ค.
ํ’ˆ์ ˆ
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Michael Kors, Fashion, Men's Sunglasses, MK2219U-396573-57
Details
Product Details
MK2219U-396573-57
Brand Name
Michael Kors
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown Tortoise
Detailed lens color
Brown Solid
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Pilot
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm