SKU(재고 관리 코드): GG1154-73U-53 UPC: 664689933563
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Women's Sunglasses, GG1154-73U-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
GG1154-73U-53
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Pink
Detailed lens color
Peach
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Pink
Lens width
53.0 mm