SKU(재고 관리 코드): MK4127-4007-56 UPC: 725125179706
List Price: Rs.47,900.00 PKR
할인가 Rs.11,500.00 PKR
(75% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Kinloch, Men's Opticals, MK4127-4007-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK4127-4007-56
Brand Name
Michael Kors
Collection
Kinloch
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Nutmeg Solid
Detailed lens color
Demo
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm