SKU(재고 관리 코드): FN0295-PCO-64 UPC: 196605742886
List Price: Rs.44,500.00 PKR
할인가 Rs.12,100.00 PKR
(72% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Marquee, Unisex Sunglasses, FN0295-PCO-64
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FN0295-PCO-64
Brand Name
Nike
Collection
Marquee
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Mineral Teal
Detailed lens color
Green
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm