SKU(재고 관리 코드): IH0918X-010-55 UPC: 886895704953
List Price: Rs.42,500.00 PKR
할인가 Rs.12,100.00 PKR
(71% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Crescent Fawn, Women's Sunglasses, IH0918X-010-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IH0918X-010-55
Brand Name
Nike
Collection
Crescent Fawn
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Yellow Tortoise Laminate
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm