SKU(재고 관리 코드): VLS-114B-49 UPC: 198218584105
List Price: Rs.263,900.00 PKR
할인가 Rs.66,300.00 PKR
(74% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
Additional Features
Valentino, Women's Sunglasses, VLS-114B-49
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VLS-114B-49
Brand Name
Valentino
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Bordeaux
Detailed lens color
Brown
Frame color
Red
Frame material
Metal and Acetate
Lens color
Brown
Lens width
49.0 mm