SKU(재고 관리 코드): MOS584-3Y5-52 UPC: 716736415888
(78% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Moschino, Women's Opticals, MOS584-3Y5-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MOS584-3Y5-52
Brand Name
Moschino
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Khaki
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm