SKU(재고 관리 코드): AX3089U-8181-55 UPC: 7895653235922
List Price: Gs. 832.000 PYG
할인가 Gs. 265.000 PYG
(68% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Men's Opticals, AX3089U-8181-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
AX3089U-8181-55
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm