SKU(재고 관리 코드): CARRERA1056-S-08A-61 UPC: 716736777740
List Price: QAR 864,00
할인가 QAR 170,00
(80% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 11.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Carrera, Men's Sunglasses, CARRERA1056-S-08A-61
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
CARRERA1056-S-08A-61
Brand Name
Carrera
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
11.0 mm
Detailed frame color
Black Grey
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm