SKU(재고 관리 코드): KIYAS-0PJP-53 UPC: 716736065847
List Price: QAR 601,00
할인가 QAR 250,00
(58% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Kate Spade, Kiya, Women's Sunglasses, KIYAS-0PJP-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
KIYAS-0PJP-53
Brand Name
Kate Spade
Collection
Kiya
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Grey Silver
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens width
53.0 mm