SKU(재고 관리 코드): MK2119-392273-53 UPC: 725125369275
List Price: QAR 556,00
할인가 QAR 230,00
(58% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Michael Kors, Fashion, Women's Sunglasses, MK2119-392273-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK2119-392273-53
Brand Name
Michael Kors
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Brown Floral
Detailed lens color
Dark Brown Solid
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm