SKU(재고 관리 코드): MK2216U-39787I-52 UPC: 725125518314
List Price: QAR 526,00
할인가 QAR 250,00
(52% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Michael Kors, Fashion, Men's Sunglasses, MK2216U-39787I-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK2216U-39787I-52
Brand Name
Michael Kors
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Olive Horn
Detailed lens color
Olive Green Mirror
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm