SKU(재고 관리 코드): EV0605-011-64 UPC: 883212542731
(52% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Adrenaline, Men's Sunglasses, EV0605-011-64
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
EV0605-011-64
Brand Name
Nike
Collection
Adrenaline
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Mercury Grey
Detailed lens color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm