SKU(재고 관리 코드): GGA203-BLKGRN-54 UPC: 715583639386
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Guess, Women's Opticals, GGA203-BLKGRN-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
GGA203-BLKGRN-54
Brand Name
Guess
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black and Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm