SKU(재고 관리 코드): LO173S-727-57 UPC: 886895644181
List Price: 23,200.00 RSD
할인가 4,400.00 RSD
(81% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO173S-727-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LO173S-727-57
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm