SKU(재고 관리 코드): P8389-52C UPC: 4044709499457
List Price: 22,900.00 RSD
할인가 13,000.00 RSD
(43% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Unisex Opticals, P8389-52C
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8389-52C
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Palladium Blue Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal and Plastic
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm