SKU(재고 관리 코드): SS2002-103-56 UPC: 4894917056597
List Price: 25,800.00 RSD
할인가 4,400.00 RSD
(82% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Scotch & Soda, Women's Sunglasses, SS2002-103-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SS2002-103-56
Brand Name
Scotch & Soda
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Light Gold
Detailed lens color
Black
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm