SKU(재고 관리 코드): SF2974-103-52 UPC: 886895613163
List Price: 482,300 RWF
할인가 110,800 RWF
(77% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Ferragamo, Women's Opticals, SF2974-103-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SF2974-103-52
Brand Name
Ferragamo
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Ivory
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm