SKU(재고 관리 코드): RAINEY-086-48 UPC: 716736265407
List Price: 339,100 RWF
할인가 63,300 RWF
(81% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Kate Spade, Women's Opticals, RAINEY-086-48
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RAINEY-086-48
Brand Name
Kate Spade
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm