SKU(재고 관리 코드): MK2045-300613-55 UPC: 725125976503
List Price: 167,300 RWF
할인가 71,200 RWF
(57% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Michael Kors, Jan, Women's Sunglasses, MK2045-300613-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK2045-300613-55
Brand Name
Michael Kors
Collection
Jan
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Dark Tortoise
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm