SKU(재고 관리 코드): 1141-50-SPBRNSH UPC: 810018277543
할인가 430.00 SAR
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, HAYES, Women's Opticals, 1141-50-SPBRNSH
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
1141-50-SPBRNSH
Brand Name
Garrett Leight
Collection
HAYES
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Spotted Brown Shell
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm