SKU(재고 관리 코드): STR452FL-003AS-62 UPC: 8052237082993
List Price: 1,341.00 SAR
할인가 155.00 SAR
(88% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Trussardi, Women's Sunglasses, STR452FL-003AS-62
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
STR452FL-003AS-62
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Palladium
Detailed lens color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
62.0 mm