SKU(재고 관리 코드): FF-M0007S-0FLL-58 UPC: 716736022987
(64% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fendi, Fashion, Men's Sunglasses, FF-M0007S-0FLL-58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FF-M0007S-0FLL-58
Brand Name
Fendi
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm