SKU(재고 관리 코드): MIS0096-S-010-58 UPC: 716736725826
(77% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0096-S-010-58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MIS0096-S-010-58
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Brown Gold
Detailed lens color
Brown Shaded
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm