SKU(재고 관리 코드): TY7213D-195473-56 UPC: 725125524933
(45% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tory Burch, Women's Sunglasses, TY7213D-195473-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
TY7213D-195473-56
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Transparent Brown
Detailed lens color
Dark Brown
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm