SKU(재고 관리 코드): EMMALYNN-S-0807-54 UPC: 716736004211
(72% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Experience a blend of luxury and style with Kate Spade's Emmalynn women's sunglasses. These polarized cat-eye frames, made from durable black plastic, are perfectly complemented by 54 mm grey lenses offering 100% UV protection. Trust in Emmalynn's ability to accentuate your elegance while providing optimum eye care. EMMALYNN-S-0807-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
EMMALYNN-S-0807-54
Brand Name
Kate Spade
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm