SKU(재고 관리 코드): SMAMTL3-AMBREY-52 UPC: 827886446025
(93% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Ambrey, Women's Opticals, SMAMTL3-AMBREY-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SMAMTL3-AMBREY-52
Brand Name
Smith Optics
Collection
Ambrey
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm