SKU(재고 관리 코드): OR0036-91X-60 UPC: 889214250278
(49% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Men's Sunglasses, OR0036-91X-60
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR0036-91X-60
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens width
60.0 mm