SKU(재고 관리 코드): RB4264-601S5J58 UPC: 8056597036030
List Price: CFA84,800 XOF
할인가 CFA66,600 XOF
(21% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Ray-Ban, Chromance, Men's Sunglasses, RB4264-601S5J58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RB4264-601S5J58
Brand Name
Ray-Ban
Collection
Chromance
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Gradient Brown
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm