SKU(재고 관리 코드): T1222071103300 UPC: 7611608293188 Alias: T122.207.11.033.00
List Price: CFA469,800 XOF
할인가 CFA181,000 XOF
(61% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Please note this item only ships to the United States, Canada and Mexico
Free standard shipping in contiguous United States
  • Movement: Automatic
  • Case Width: 30.0 mm
  • Water Resistance: 50 m (165 feet)
  • Features: Date
Additional Features
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
T1222071103300
Brand Name
Tissot
Collection
Carson
Band
Band Colour
Silver
Band length
7.0 in
Band Material
Stainless Steel
Band type
Bracelet
Band width
15.0 mm
Clasp
Deployment Clasp
Case
Case back
Exhibition
Case crystal
Sapphire Crystal Scratch Resistant
Case material
Stainless Steel
Case shape
Round
Case width
30.0 mm