SKU(재고 관리 코드): OR0020-01A-56 UPC: 889214153364
List Price: L 2,205.00 SZL
할인가 L 445.00 SZL
(79% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Women's Sunglasses, OR0020-01A-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR0020-01A-56
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens width
56.0 mm