SKU(재고 관리 코드): EV1113-901-66 UPC: 195244750511
List Price: L 2,391.00 SZL
할인가 L 712.00 SZL
(70% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 66.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Adrenaline, Men's Sunglasses, EV1113-901-66
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
EV1113-901-66
Brand Name
Nike
Collection
Adrenaline
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Clear Grey
Detailed lens color
Green
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
66.0 mm