SKU(재고 관리 코드): IB3520X-100-70 UPC: 886895684590
List Price: L 1,340.00 SZL
할인가 L 712.00 SZL
(46% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 70.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Skylon Ace, Men's Sunglasses, IB3520X-100-70
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IB3520X-100-70
Brand Name
Nike
Collection
Skylon Ace
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Infrared Mirror
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
70.0 mm