SKU(재고 관리 코드): PR-08WV-06W1O1-53 UPC: 8056597521000
List Price: L 4,731.00 SZL
할인가 L 1,158.00 SZL
(75% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Dress to impress with these women's Prada Opticals. Showcasing a distinctive grey plastic cat-eye frame with a 53mm lens width, these Italian-made eyeglasses exude elegance and class. PR-08WV-06W1O1-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
PR-08WV-06W1O1-53
Brand Name
Prada
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Ebony
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm