SKU(재고 관리 코드): RNB1065-G-S-OGA-58 UPC: 827886065684
List Price: L 3,714.00 SZL
할인가 L 623.00 SZL
(83% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1065-G-S-OGA-58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB1065-G-S-OGA-58
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Teal
Detailed lens color
Green
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm