SKU(재고 관리 코드): SK0128-5601B UPC: 664689834433
List Price: L 2,544.00 SZL
할인가 L 1,336.00 SZL
(47% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Swarovski, Women's Sunglasses, SK0128-5601B
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SK0128-5601B
Brand Name
Swarovski
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens width
56.0 mm