SKU(재고 관리 코드): MK3089-1896-56 UPC: 8056262008072
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Women's Opticals, MK3089-1896-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK3089-1896-56
Brand Name
Michael Kors
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Shiny Yellow Gold
Detailed lens color
Blue Light Filter
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm