SKU(재고 관리 코드): OR0108-50E-55 UPC: 889214484888
List Price: CFA72,000 XOF
할인가 CFA20,000 XOF
(72% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, OR0108-50E-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR0108-50E-55
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Dark Brown
Detailed lens color
Brown Mirror
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Navigator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm