SKU(재고 관리 코드): V412540BRO UPC: 751286334951
List Price: CFA76,400 XOF
할인가 CFA27,300 XOF
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V412540BRO
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
V412540BRO
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm