SKU(재고 관리 코드): TY7126-17398F-53 UPC: 725125002462
List Price: CFA115,900 XOF
할인가 CFA48,500 XOF
(58% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tory Burch, Fashion, Women's Sunglasses, TY7126-17398F-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
TY7126-17398F-53
Brand Name
Tory Burch
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Navy Crystal on Raffia
Detailed lens color
Blue Gradient Grey
Frame color
Blue
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Gradient
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm